Untitled Document
BAR POD WAMPEM - forum Janusza Radka Strona Główna BAR POD WAMPEM - forum Janusza Radka
Oficjalne forum Janusza Radka

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Z ust do ust
Autor Wiadomość
dorcia :) 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-04-13, 14:20   Koncert w Warszawie !!!
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Dziękuję za miłość
   Ulubiony recital Janusza Radka: Serwus Madonna
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Na list
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Sheila
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Przeniesienie stolicy

Witajcie dzisiaj jest mój debiut na tym forum ;). Zastanawiałam się już od kilku lat czy i kiedy się zarejestrować. Aż w końcu przyszedł dzień 13 kwietnia (piątek) 2012r. i powiedziałam sobie jak nie dziś to chyba juz nigdy.

W najbliższą środę 18 kwietnia Pan Janusz będzie w Warszawie i... Ja też tam będę <jupi> To jest jakiś sen złoty ;) odliczam dni, godziny i minuty... choć nie jestem za dobra z matematyki ;)

Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-04-18, 22:52   Koncert w Warszawie!!!

Witajcie, byłam dzisiaj na koncercie w Warszawie i muszę powiedzieć, że było naprawdę SUPER! . Pan Janusz oprócz utworów z płyty "Z UST DO UST" wykonał też inne piosenki. Koncert trwał 1,5h ale Nam (publiczności) ciągle było mało. Pan Janusz był wielokrotnie wzywany oklaskami na bis. Później podpisywał płyty, ale niestety ja zapomniałm swojej . Mam więc nadzieję, że Pan Janusz w najbliższej przyszłości odwiedzi jeszcze Warszawę i uda mi się zdobyć jego autograf.

Aledis 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-04-19, 15:53   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Gdzieś-po-między
   Ulubiony recital Janusza Radka: Gdzieś-po-między
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Łóżko kołdra ziemia trawa
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Tango

Jak to zazwyczaj bywa, tak i wczorajszy warszawski koncert - rewelacyjny, genialny i fenomenalny. Pan Radek (a może Pan Roman...) to po prostu Geniusz budowania napięcia, chwytania natychmiastowego kontaktu z publicznością i zachęcania jej do współpracy. Ale to już wszyscy wiemy od dawna :-)
A wczorajsze zachowanie publiczności to już w ogóle powinno przejść do historii. Bo może i koncerty zawsze są fajnie, ale na pewno nie zawsze cała publiczność wstaje, klaszcze i stoi podczas trwania całej bisowej piosenki. Nie ma się co oszukiwać - to z pewnością zasługa czarującego i szarmanckiego Pana Romana...
A na koniec, jak wisienka na torcie - Gdzieś między słowami... Piękna muzyka, piękne słowa i równie piękny Pan Janusz :-)

Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-04-20, 00:21   Koncert w Warszawie

Aledis, zgadzam się z Tobą w 100%. Koncert był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Utwory faktycznie są bardzo taneczne a Pan Janusz jest cudownym wokalistą. Publiczność czuje kontakt z artystą, występ był obupólną współpracą. Cały koncert był kamerowany, więc liczę, że nagranie kiedyś, gdzieś się ukaże. Liczę, że zobaczę na nim siebie, gdyż kamerzysta bardzo często przy mnie był a nawet przez jedną piosenkę usiadł na schodkach i nastawił kamerę na osoby w pierwszym rzędzie. Fajnie by było przeżyć to jeszcze raz. :mrgreen: Czekam z wypiekami na policzkach na następny koncert w Warszawie albo Krakowie.

Nata 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-04-30, 11:51   
   Ulubiony recital Janusza Radka: Koncert na głos i ręce
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Pocztówka z Avignon
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: wszystkie tak samo
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Belle

Płyta "Z ust do ust" potwierdza,że Janusz Radek to artysta wszechstronny.
Artysta musi zaskakiwać,czarować ,intrygować. No i ten głos ...
Mam nadzieję,że Jego piosenka wygra w Opolu.Niestety,ja nie będę mogła zagłosować,ponieważ będę na drugim końcu świata...

Nonaa89 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-06-03, 13:00   Z ust do ust - oby tak zawsze było podawane. ;)
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Z ust do ust
   Ulubiony recital Janusza Radka: Z ust do ust
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Powietrzem
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Powietrzem
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Upiór w operze

W deszczowych Kielcach chmury rozstąpiły się i mogliśmy potańczyć w słońcu. :) 27 maja przecudny recital porwał wszystkich do tańca. "Porwał" to dobre określenie. :) Uśmiechy malowały się na twarzach wszytkich obecnych w sali kongresowej. Każdy fotel zamienił się w parkiet i miejsce, z którego gromkie brawa nagradzały naszego Artystę. Ja byłam zachwycona głosem i ruchem scenicznym - niebywałą swobodą. Od samego początku jestem "za" - za tą płytą - płytą "Z ust do ust".

joana 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-07-13, 22:33   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Dziwny ten świat_opowieść Niemenem
   Ulubiony recital Janusza Radka: Królowa Nocy
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Ja jestem wamp (Ich bin ein Vamp)
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Nigdy nie mija pierwsze kochanie

O wczorajszym Rejsie słów kilka... :wink:

Kiedy przypłynął czas, Panu Romanowi - który miał dzisiaj wolne - udało się zabrać nas swym statkiem - przycumowanym przy kładce...moście w Avignon - w daleki rejs! Gdzieś Obok Nas zostawiliśmy Domek Bez Adresu. Pasażerowie tłukąc barowe szkło - co podczas zabawy w Ciuciubabkę jest nieuniknione -pragnęli popłynąć do Londynu na Olimpiadę. W tym celu dzielnie ćwiczyli oddychanie Między Słowami, a sam Kapitan - za którym każdy by w ogień skoczył - starał się pobić rekord Guinnessa w piciu ciepłej wody! Na rejs załapał się nawet Ogrodnik, który jako że kochał swą Ukochaną bardzo mocno - pożegnał ją Tym Pocałunkiem. Towarzyszył nam także pajączek, który zostawił swoją rodzinę na brzegu - bo jak wiadomo: za darmo nic nie ma! Chociaż zaopatrzenie w barze skończyło się już w Sandomierzu i czasem listy, a zwłaszcza słowa gubiły się, to nikt z pasażerów nie narzekał - wszak Ten Głos wystarczy! A pomimo konkurencyjnej imprezy na pokładzie, roześmianemu hejnaliście udało się powiedzieć dobranoc!
:mrgreen:

PS
Nie udało się zamknąć Artysty w żadnej sali koncertowej, piwnicy, teatrze, radiu... następnym razem pasażerowie postarają się odcumować Barkę... i na pełnym morzu Kapitan nie będzie miał drogi ucieczki!
Wiadomo kto ostatni opuszcza pokład!
<:D>

Peeotr 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-08-27, 16:58   
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Domek bez adresu
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Dobranoc

Dopiero teraz zacząłem słuchać tej płyty. Na wstępie przyznam, że kiedyś się pomyliłem. Bo jak pamiętam, przy okazji płyty "Gdzieś pomiędzy" napisałem w odniesieniu do Szefa, że może już nie warto uczyć się pisać tekstów ;-) Nie miałem racji :-)

Wspominam tamtą płytę, deklarowaną jako "prawdziwe wyznanie artysty", ale słuchając tej mam wrażenie, że tamta była tylko wymachiwaniem szabelką wobec latającej na łące muchy, w której to walce bardziej ucierpiały trawy i mlecze. Do dziś przechodzą mnie traumatyczne ciarki.

Czuję zaś, że płyta "Z ust do ust" że dociera do sedna: jest nim uzależnienie od kobiety (albo od wielu kobiet). Lecz co świetne - "podmiot liryczny" znakomicie zdaje sobie z tego sprawę, a nie mogąc się uwolnić, z wrodzoną sobie prześmiewczą naturą oraz lekkoduszną energią - prześmiewa własne uzależnienie. Słucham tych słów, właśnie tak śpiewanych, i myślę sobie - tak, to prawda, właśnie tak jest.

Na tej płycie nie słyszę też tego, co słyszałem czasem wcześniej - zmagania się wokalu z akompaniatorem, albo wzajemnej obojętności. Tu bije jedno serce, płyną te same emocje w tym samym czasie. To moje pierwsze wrażenia :-) Gratuluję!

hallan 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-10-27, 13:57   koncert - Bielsko-Biała
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Z ust do ust
   Ulubiony recital Janusza Radka: Z ust do ust
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Dla twoich ust

Koncert w Bielsku rewelacyjny. Doskonały pod każdym względem. Świetnie zaśpiewane piosenki, dobra mowa wiążąca je w całość. Zaskakująca, hehe. I ten ruch na scenie. Te kroki sceniczne Pan Janusz powinien opatentować. <;]> Dobre. Tak się czuje muzykę. Bo Pan Janusz dla mnie zawsze był piosenkarzem na którego patrzyłam przez pryzmat aktorstwa. Indywidualizm w wymowie. Wczoraj było to widoczne w całej okazałosci. Zresztą moja towarzyszka na koncercie była tego samego zdania. Była oczarowana, zresztą twierdzi, że od zawsze pan Janusz jej się podobał. Ale ona też artystyczna dusza, z przeszłością teatralną.

I jeszcze jedno. Wiedziałam, że będzie mi się podobało ale nie sądziłam, że aż tak. Najlepszy koncert Janusza Radka na jakim byłam. Dzięki temu koncertowi na płytę spojrzałam jeszcze z innego punktu widzenia. Zabrzmiała na żywo jeszcze lepiej niż na krążku a to jest niszowe zjawisko w ogólności. Koncert też poprzestawiał mi piosenki, kolejność ulubionych. Najmniej dotąd na płycie podobała mi się piosenka "Na list" a na koncercie zabrzmiała pięknem, którego wcześniej nie dostrzegłam. Obiór z CD a na żywo to dwie inne bajki.

Sama płyta spowodowała jeszcze coś innego. Po niej wróciłam do poprzedniej i powrót był nadzwyczaj udanym i owocnym. Po za tym usłyszeć w bisie na żywo "Miedzy słowami" było wspaniałym przeżyciem, niedostępnym przy odbiorze z płyty. Wow!

Piękny koncert. Zapraszamy znów do Bielska. <:)>

Odpowiedz do tematu