Untitled Document
BAR POD WAMPEM - forum Janusza Radka Strona Główna BAR POD WAMPEM - forum Janusza Radka
Oficjalne forum Janusza Radka

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Skąd się tu wzięliśmy?
Autor Wiadomość
Ewa777 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2010-01-09, 19:49   Skąd się tu wzieliśmy?
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Co dzień
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Dziwny jest ten świat
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Zdumienie

Witam wszystkich serdecznie... i uwaga bo dopiero raczkuję po Forum JR... i nie wiem dokąd uda mi się dojść. Skąd ja się tu wzięłam? Chyba stąd, co większość czytających te słowa -z miłości... do muzyki i do fenomenalnego głosu JR.

kamila1802 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2010-01-09, 22:16   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Dziękuję za miłość
   Ulubiony recital Janusza Radka: Dziękuję za miłość
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Kiedy u... kochanie
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Nie widze ciebie w mych marzeniach
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Niech żyje bal

Jakiś czas temu obejrzałam pewnego Pana w telewizji ,kiedy śpiewał piosenkę " Kiedy umrę Kochanie" (na jakimś festiwalu prawdopodobnie). Zaczęłam szperać po necie i szukać informacji o tym Panu i tak o to trafiłam tutaj :D

Marika 12345 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2010-01-12, 01:00   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Dziękuję za miłość
   Ulubiony recital Janusza Radka: La Dolce NRD
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Dziękuję za miłość
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Dom za miastem

Ja również jestem tutaj nowa i jestem z pólnocy Polski. Składam do szefa wniosek o koncert w Bydgoszczy. Bede na pewno a szef? Z gory dziekuje za pozytywne rozpatrzenie.

anula130 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2010-01-16, 10:23   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Serwus Madonna
   Ulubiony recital Janusza Radka: Królowa Nocy
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Co dzień
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: W twoich doskonałych palcach
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Amancina wiejski

A ja pierwszy raz usłyszałam Janusza Radka w Opolu, gdzie zaśpiewał fenomenalnie "Dziwny jest ten Świat"...przepięknie, zapamiętałam do nazwisko. Potem niedługo był w TV recital "Serwus Madonna" w Piwnicy Pod Baranami"..a potem przy różnych okazjach, ale to co się dzieje ze mną do ok. 2lat mnie przerasta :-). Mój pierwszy koncert to Dom za miastem w Chorzowie , potem również w Chorzowie Dziękuję za miłość , tam pojechałam już po zakupie tej płyty, no a potem Kraków i Alchemia i "Królowa Nocy"...po tym recitalu nie mogłam dojść do siebie przez długi czas, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzisiaj jestem już po 6 chyba koncertach, nawet La Dolce NRD zaliczyłam. juz jestem po koncercie Na głos i Ręce, a przede mną Opowieść Niemenem, czym bardzo się denerwuję, bo w Zabrzu juz raz odwołali z powodu małego zainteresowania...hmmm. Zaraziłam też tą muzyka mojego 4 letniego synka, który nikogo innego nie słucha, nasladuje go, oglada na You Tube, po prostu dzieciak również oszalał na Jego punkcie i trwa to już też około roku. Także mój mąż go słucha, bo nie ma wyboru i dzielnie towarzyszy mi na koncertach :-).Oczywiście mam wszystkie płyty.

pozdrawiam
Ania

aasiek 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2010-09-12, 22:34   
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Halina
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Anioł przebaczenia

Oki, robię drugie podejście do tego wątku (pierwsze z przyczyn technicznych zakończyło się niepowodzeniem <:/> )

Także jeszcze raz witam wszystkich Barowiczów.
A w temacie - na forum wzięłam się ze strony pana Janusza. Na jego stronie - dzięki google. Na google zaprowadziła mnie ciekawość podsycona kilkudniowym katowaniem niemal wszystkiego, co można było chyba znaleźć na youtubie. A na youtube... to już chyba Opatrzność mnie zaprowadziła <:)> Kolejność odwróciłam, bo inaczej nie dałabym rady tego wyjaśnić ;) A to, co było wcześniej (to jest - przed fiołem <lol2> ), trudno jest sprecyzować, bo o osobie Janusza Radka jakieś szczątkowe informacje (KN, SM, Pokemony ;)) miałam od bardzo długiego czasu. Tylko że nie umiałam, a właściwie nie odczuwałam potrzeby posklejania tego w całość i zainteresowania się jego muzyką. Jakieś konkretniejsze impulsy zaczęły mi się przytrafiać ok. dwa-trzy lata temu, przy okazji wydania "Dziękuję za miłość", ale to jeszcze nie było to. I nagle - bum! Jakiś miesiąc temu naszła mnie silna faza na polskie piosenki i w końcu dotarłam do utworów pana Janusza. A jak już weszłam na tę ścieżkę, tak dotąd nią sobie idę :)

~mary~ 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2012-03-02, 21:08   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Serwus Madonna
   Ulubiony recital Janusza Radka: Królowa Nocy
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Moja madonna
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Ja jestem wamp (Ich bin ein Vamp)
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Psalm braci aniołów

Ja najpierw usłyszałam "Psałterz Wrześniowy". Tak mi się spodobał "Psalm braci aniołów", że postanowiłam sprawdzić któż to śpiewa. I tak to przypadkiem natrafiłam gdzieś na "jutubie" na utwór "Kiedy umrę Kochanie" i... się zakochałam. <zakochany>

Odpowiedz do tematu