Untitled Document
BAR POD WAMPEM - forum Janusza Radka Strona Główna BAR POD WAMPEM - forum Janusza Radka
Oficjalne forum Janusza Radka

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Serwus Madonna
Autor Wiadomość
wronka 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2009-01-29, 22:41   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Gdzieś-po-między
   Ulubiony recital Janusza Radka: Dom za miastem
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Wyściskany sok z owoców
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Stacja raj
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Maleńka nie wolno się żegnać w ten sposób

Jako, że teraz mam odrobinkę czasu, o którym podczas sesji egzaminacyjnej można zapomnieć, mogę napisać wreszcie o koncercie z 17.01.2009r. a mianowicie o "Serwus Madonnie" w Mielcu! A więc po pierwsze kiedy już uwierzyłam, że koncert się odbędzie, to jest gdy zobaczyłam pana Janusza na mieleckiej scenie byłam już wtedy zachwycona... Koncert również mnie nie zawiódł- była to moja pierwsza "Serwus Madonna" i była CUDOWNA... Moje ukochane Barany były piękniejsze, niż mogłam sobie wyobrazić... Kolejne piosenki tylko wzmagały u mnie pozytywne uczucia... Groszki i róże powaliły mnie!Tak słodkiego ogrodnika nigdy nie widziałam... Cała reszta była świetna, polubiłam Pannę śnieżną do której nie pałałam miłością... Żałuję jedynie, iż nie było przepięknych Wierszy wojennych, ale się ponoć nie złóżyło <hahaha> Nawet mamę wzięłam, choć nie chciała, zmęczona po pracy. Jednak stwierdziła, że warto było! Nigdy nie zapomnę tego koncertu- zarazem kolejnego jak i pierwszego, ze względu na repertuar i miejsce <cfaniak> Dziękuję Asieńce, Sabince, Natalce i naszym mamom , siostrze Sabiny wraz z męzem i mielczanom, którzy tak licznie przyszli zobaczyć i posłuchać tak fantastycznej osoby jaką jest Janusz Radek <=*> <calus>

Bastet 
Barmanka

Wysłany: 2009-04-05, 07:29   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Gdzieś-po-między
   Ulubiony recital Janusza Radka: Królowa Nocy
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Nie widze ciebie w mych marzeniach
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Jeszcze raz
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Upiór w operze

Pszczyńskie Centrum Kultury. Piątkowe popołudnie. Niepozorna sala, niewygodne krzesła. Gdy organizator konkursu poezji śpiewanej dla młodzieży wyczytywał nazwiska laureatów i nagrodzonych, musiał zachęcać zgromadzonych do braw, upominał, że powinny być dłuższe, żywsze… Później… później już nie musiał :wink:

Pierwsza piosenka i pierwsza myśl: fatalne nagłośnienie! Na szczęście poprawiono, co trzeba i koncert słyszała chyba cała Pszczyna. Druga piosenka i… „oto udowodniłem, że faceci jednak są niedoskonali, jakiś kielich mi chyba popłynął?” :mrgreen: A później… a później to można było tylko odkryć Serwus Madonnę na nowo. Z taką lekkością Januszowi Radkowi przyszło sprawienie, że była to najlepsza Madonna, na które byłam, że hej! Piosenki, za którymi nie przepadałam na płycie, zabrzmiały tak, że… <zakochany> „Janusz-ek Raduszek” – „dziwadło, ale miłe”. <tak>

Najlepszym podsumowaniem niech będą słowa mojej Mamy: „Jechałam na koncert z 38 stopniami gorączki. Wracam z 40!” <hahaha>
Ni śladu goryczy ..."

logoaga 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2009-04-06, 08:09   Serwus Madonna!
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Dziwny ten świat_opowieść Niemenem
   Ulubiony recital Janusza Radka: Dziwny ten świat_opowieść Niemenem
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Domek bez adresu
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Jeszcze raz
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Płoną góry płoną lasy

Za oknem wiosna, a ja od piątku przebywam w krainie, gdzie króluje niepodzielnie Panna Śnieżna <wow> Kiedy siedziałam na sali, wciśnięta w rzeczywiście niewygodne krzesło - TEN GŁOS dokonywał rzeczy niewiarygodnych... Słuchając Panny Śnieżnej miałam wrażenie, że popękają mury tej kameralnej sali, a we mnie wołało coś "chwilo trwaj!" Janusz Radek w Pszczynie dał mistrzowski koncert, z niezwykłą lekkością, jakby nie kosztowało Go to ani trochę wysiłku <ok>
Zaskoczyła mnie także Naga dziewczyna - niezwykle namiętna, okraszona cudnymi wokalizami. Rewelacyjnie zabrzmiała także Serwus Madonna i Grand valse brillante <zakochany> Podsumowując cały koncert - Szef w formie mistrzowskiej (rzekłabym olimpijskiej <:D> ) <!!> Dziękuję Szefie <roza>
i za chwilę pewnie będzie padał...DESZCZ!

Izolda 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2009-05-17, 09:27   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Serwus Madonna
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Gdzieś w mieście
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Dziwny jest ten świat
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Psalm z aniołem stróżem

Moja pierwsza Madonna na żywo, ach... Pod gwieździstym niebem na dziedzińcu muzeum w Stalowej Woli brzmiały niesamowite dźwięki <zakochany>
Najbardziej zachwyciła mnie Panna Śnieżna, która jakoś wcześniej do mnie nie mogła przemówić zbyt wyraźnie, natomiast po wczorajszym koncercie wszystko się zmieniło. I jeszcze to zakończenie zaśpiewane równie wysoko jak na płycie <zakochany> powaliło na kolana (usłyszałam jeszcze tylko komentarze za sobą w stylu "jak ten człowiek to robi, że tak śpiewa?" ) :mrgreen:

Cudowny Tomaszów i namiętna Naga dziewczyna, mój ukochany Sonet i Song Puka i Groszki i róże wyśpiewane przez urzekającego Małego Ogrodnika... I w zasadzie mogłabym wymienić wszystkie piosenki :wink: Jednym słowem warto było potem czekać 5 godzin na dworcu na pociąg powrotny <ok>

Jedynie czym byłam troszkę, hm... zawiedziona (?) to fakt, że był tylko jeden bis (Sur de pont d'Avinion), może wynikło to z panującej naokoło dość niskiej temperatury, no a może po prostu z powodu późnej godziny, w końcu była już 23:30 :wink:

Dziękuję Szefie za taką cudowną noc <roza>

Niviella 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2009-05-27, 23:16   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Królowa Nocy
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Tandetny show (Cheapest Show)
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Absolve

Płyta genialna, piosenki Ewy Demarczyk którą podziwiam z całego serca, w wykonaniu Janusza Radka nie tracą na wartości. Piosenka skierowana do mnie to zdecydowanie "Groszki i róże" ;). Cenie każdą piosenkę, która znajduje się na tej płycie, bo każda niesie ze sobą ogromne ilości treści, tak pięknej, że trudno to ogarnąć w paru prostych słowach, a na tej płycie, jest to naprawdę pięknie zrobione. "Wiersze wojenne", "Sonet XLIX", "Naga dziewczyna" tym piosenką nie da się oprzeć, a usłyszeć je na żywo zazdroszczę. Poezja śpiewana jest niesamowita, a w tak genialnym wykonaniu jak wykonania Janusza Radka, nic dodać nic ująć.

"Życie jest piękne gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie"

the dark lady 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2009-11-20, 10:36   

Ja nie potrafię wybrać ulubionej piosenki z "Serwus Madonny" wszystkie są wyjątkowe, piękna każda na swój sposób, ... wszystkie uwielbiam, kocham "wiersze wojenne", bo kocham Krzysia Baczyńskiego, a Szef tak trafił do mej duszyczki swoją interpretacją, że nie mogło być inaczej jak od chwili usłyszenia tego wersji, nie stała się fanatyczną wyznawczynią talentu Szefa :) po prostu <aniolek> , potem było już tylko gorzej ;)
ale pozostałe piosenki też bardzo lubię, Moją Madonnę, Nie widzę Ciebie.., Tomaszów, Groszki i Róże no wszystkie są piękne :) nie ważne czy za 1 razem czy po 300 przesłuchaniach chwytają za duszę
jak je usłyszałam na moim pierwszym spotkaniu live z Panem Januszem w Krakowie nie wiedziałam co się ze mną dzieje.. te emocję do dziś pamiętam, mimo, iż od tego czasu minęło już 5 lat ... ach tyle czasu, a Pan Janusz mnie zaskakuje coraz bardziej i czekam z niecierpliwością na kolejne pomysły...

Sabcia 
Stały bywalec...

Wysłany: 2010-03-16, 21:59   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Dziękuję za miłość
   Ulubiony recital Janusza Radka: Królowa Nocy
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Dobranoc
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Tango
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Belle

Nie wiem czy to już było, ale jak było to się powtórzę :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=rAxA7ah7c_E Ballada.... <:D>

http://www.youtube.com/wa...feature=related i Groszki...
Tak swoją drogą to się Szef na przestrzeni tych pięciu lat bardzo się zmienił :wink:
Jak to mówi moja babcia, dojrzał jak wino... już nie wygląda jak licealista <hahaha> <lol2>

justyna 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2010-04-26, 13:56   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Królowa Nocy
   Ulubiony recital Janusza Radka: Dom za miastem
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Jaki kolor wybrać chcesz?
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Kolorowy anioł
   Inny ulubiony utwór Janusza Radka: Dzień w kolorze śliwkowym

Teledysk do SM wspaniały
ale o tym , że grała w nim panna Herbuś to ja nie wiedziałam <wow>
http://muzyka.interia.pl/...ledysku,1469204

fryne 
Zabłąkana duszczyczka...

Wysłany: 2010-07-02, 17:00   
   Ulubiona płyta Janusza Radka: Jeszcze bliżej
   Ulubiony utwór z płyt Janusza Radka: Mów do mnie jeszcze
   Ulubiony utwór z recitali Janusza Radka: Panna Śnieżna